home Handel Wkręty do drewna idealne do budowy tarasu

Wkręty do drewna idealne do budowy tarasu

Na wykonanie tarasu decyduje się coraz więcej osób. Materiałem wyjątkowo często wykorzystywanym do budowy tarasu jest drewno. Do trwałego połączenia desek tarasowych świetnie sprawdzają się wkręty Spax.

Jakie cechy mają wkręty tarasowe?

Firma Spax, która jest producentem wkrętów została założona w Niemczech już w 1823 roku. Od samego początku produkowane przez nią wyroby odznaczały się bardzo wysoką jakością. Także dzisiaj nic w tym względzie się nie zmieniło. Wkręty Spax produkowane ze stali nierdzewnej, dzięki czemu są bardzo odporne na rdzę.

W sprzedaży znajdują się też Spax wkręty pokryte powłoką antykorozyjną.  Wkręty do drewna przeznaczone są do łączenia elementów wykonanych z miękkich gatunków drewna. Spax wkręty można wykorzystać do budowy tarasu z drewna sosnowego, świerkowego i modrzewiowego. Spax wkręty sprawdzą się również do łączenia desek tarasowych modyfikowanych termicznie.

Jakie są zalety wkrętów?

Wkręty Spax do drewna mają niewielką główkę, która chowa się w deskach i dzięki temu jest niewidoczna. Ponadto wkręty do drewna posiadają podwójny gwint dociągający, dzięki czemu zapewniają wyjątkowo trwałe połączenia. Wykorzystując do budowy tarasu Spax do drewna można mieć pewność, że między deskami nie pojawiają się żadne luki.

Wkręty tarasowe Spax wkręca się bardzo szybko i prosto. Stosując wkręty tarasowe Spax nie ma konieczności wcześniejszego nawiercania desek. Wkręty tarasowe Spax to sposób na wytrzymały, trwały i piękny taras przez lata. Wkręty marki Spax dostępne w kolorze złotym i srebrnym.