home Przemysł Woreczki na zatrzask – domowe zastosowanie

Woreczki na zatrzask – domowe zastosowanie

Woreczki strunowe znajdują szerokie zastosowanie zarówno w przemyśle, jak i placówkach typowo handlowych. Dzięki wysokiej jakości zapięciu oraz wytrzymałej folii LDPE z łatwością można hurtowo pakować do nich niewielkich rozmiarów przedmioty, a następnie je wysyłać. Czy woreczki zamykane w taki sposób przydadzą się jednak i w domu? Oczywiście, że tak!

Z woreczkami strunowymi zachowasz porządek 

Pomieszane guziki, luźno rzucone w szufladzie śrubki oraz sterta kolczyków. Woreczki strunowe z łatwością pozwolą nad tym wszystkim zapanować. Dostępne są one w wielu rozmiarach, dzięki czemu dobrać można je do własnych potrzeb. Najmniejsze z nich pozwolą skompletować i posortować biżuterię, zaś duże uporają się z większą ilością drobnych przedmiotów, takich jak śrubki. Tak zapakowane pakunki zawsze są pod ręką. 

Idealne na każdy wyjazd 

Torebki strunowe to prawdziwy must have podczas wyjazdu. Dzięki nim można zapomnieć o rozwijających i wciąż rwących się reklamówkach. Schować można do nich praktycznie wszystko, zaczynając od:

  • leków, 
  • kosmetyków, 
  • biżuterii, 
  • drobnych pamiątek z podróży. 

Dzięki mocnemu zapięciu ma się pewność, że nie dostanie się do nich wilgoć. Z tego powodu dużo osób, udając się z plecakami na wycieczkę, chowa również do nich dokumenty, czy też pieniądze, które w razie deszczu, nie ulegną zamoczeniu. 

Odpowiednie do przechowywania 

Karmy dla zwierząt pakowane są zazwyczaj do większych pojemników, które nie zawsze dobrze prezentują się na widoku. Woreczki strunowe pozwalają wydzielić pokarm, dzięki czemu można schować większe opakowania. Sprawdza się to wyjątkowo dobrze w przypadku gryzoni, czy też rybek.