home Handel Czy opłaca się kupić suszarkę do rąk?

Czy opłaca się kupić suszarkę do rąk?

Z ogólnodostępnych łazienek, hoteli, ośrodków SPA czy szkół praktycznie już zniknęły tradycyjne ręczniki. Ręcznik zastąpiła suszarka do rąk.

Suszarka do rąk jest rozwiązanie bardziej higienicznym niż tradycyjny ręcznik. Z kolei w porównaniu z ręcznikiem papierowym jest rozwiązaniem bardziej ekonomicznym.

Nie tylko suszarki do rąk

Suszarka do rąk to tylko jeden z rodzajów suszarek, które oferuje sklep z wyposażeniem toalet. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom bardzo różnych grup klientów, sklep z wyposażeniem toalet ma w ofercie również suszarki do łazienek. Suszarki do łazienek, które ma w ofercie sklep z wyposażeniem toalet dostępne są w jednym z dwóch rodzajów.

Klienci mogą wybrać suszarki do łazienek tradycyjne lub kieszeniowe. Wyposażenie toalet, które obejmuje oferta sklepu to również suszarki hotelowe. Suszarki hotelowe wysuszą włosy bardzo szybko, do tego suszarki hotelowe pracują bardzo cicho.

Szeroki wybór suszarek wysokiej jakości

W ofercie znajdziemy również suszarki basenowe. Suszarki basenowe mają dużą moc, pracują bardzo szybko. Wysuszenie nawet długi włosów zajmuje tylko chwilę. Suszarki basenowe mają konstrukcję dostosowaną do dużej wilgotności, ich używanie jest bezpieczne. Suszarki elektryczne, które można dzisiaj kupić wyróżniają się atrakcyjnym wzornictwem. Bez trudu można wybrać takie suszarki elektryczne, które będą idealnie pasować do otaczającej je przestrzeni. Wbrew pozorom nawet suszarki elektryczne o dużej mocy nie powodują drastycznego wzrostu rachunków za prąd.