home Nieruchomości 3 powody przemawiające za zamieszkaniem na Jeżycach

3 powody przemawiające za zamieszkaniem na Jeżycach

Stolica Wielkopolski z każdym kolejnym rokiem coraz bardziej się rozbudowuje i wzbogaca o nowe osiedla. Mieszkania Poznań zyskują na wartości oraz popularności, o czym świadczy wzrastające zainteresowanie rynkiem pierwotnym. Każda z poszczególnych dzielnic tego miasta ma coś szczególnego do pokazania jego mieszkańcom. Co takiego mają zatem do zaoferowania Jeżyce? 

Komunikacja miejska na wysokim poziomie 

Samochód to niepodważalnie spore wydatki, dlatego też wiele osób w weekendy odpuszcza sobie ten środek transportu. Mieszkania Poznań Jeżyce, jeżeli ktoś zdecyduje się na ich zakup, znajdują się na szczęście blisko licznych przystanków tramwajowych, jak i autobusowych. Należy wspomnieć o tym, że dzielnica ta należy do tych najlepiej skomunikowanych, dzięki czemu wszędzie bez problemu można sobie szybko podjechać. 

Zawsze blisko natury 

Zieleń zawsze przyciągała człowieka, przez co często stanowi ona element kluczowy, przesądzający o zakupie mieszkania od dewelopera. Zielone place, skwery, ścieżki rowerowe, place zabaw itd. to idealna przestrzeń rekreacyjna, na której w aktywny sposób można spędzić czas z dziećmi. Jeżyce pod tym względem nie zawodzą. Niedaleko nich znajduje się znacznych rozmiarów Park Sołacki, który cieszy się ogromną popularnością.

Kultura na wyciągnięcie ręki

Kino, teatr, koncert, a może jakieś ciekawe targi? Mieszkania Poznań Jeżyce zapewniają to wszystko. W tej okolicy nie da się nudzić, o co w szczególności dba kino Rialto oraz Teatr Nowy im. T. Łomnickiego. Na koncerty oraz inne dużego formatu wydarzenia zawsze można udać się na Międzynarodowe Targi Poznańskie, do których zawsze można podejść sobie spacerkiem.