home Handel Wysokiej jakości wkręty do drewna

Wysokiej jakości wkręty do drewna

Drewno to bardzo popularny materiał konstrukcyjny i wykończeniowy. Chętnie wykorzystuje się drewno do budowy tarasów i wykonywania elewacji. Montaż zarówno desek tarasowych, jak i elewacyjnych wymaga zastosowania odpowiednich akcesoriów. Do tych, które warto polecić zaleca się wkręty Spax.

Co można łączyć wkrętami Spax?

Wkręty od niemieckiej firmy Spax przeznaczone są do montażu przede wszystkim drewnianych elementów. W sprzedaży znajdują się jednak nie tylko wkręty Spax do drewna, ale także do montażu konstrukcji z tworzyw sztucznych i aluminium. Wkręty do drewna przeznaczone są przede wszystkim do łączenia desek wykonanych z drzew liściastych.

Świetnie wkręty do drewna sprawdzają się do budowy tarasu z desek sosnowych, modrzewiowych i świerkowych. Wkręty Spax produkowane są ze stali nierdzewnej lub stali węglowej pokrytej specjalną powłoką antykorozyjną. Zarówno jedne, jak i drugie wkręty Spax są bardzo odporne na rdzę.

Dlaczego warto budować taras używając wkrętów Spax?

Spax wkręty to najlepszy wybór, gdy chcemy mieć taras, który nie skrzypi. Spax wkręty gwarantują wyjątkowo trwałe połączenie każdego elementu. Wkręty tarasowe posiadają niewielką główkę o cylindrycznym kształcie. Dzięki niemu w trakcie łącznie poszczególnych elementów w deskach nie pojawiają się pęknięcie. Wkręty tarasowe Spax zmniejszają też ryzyko, że deska tarasowa ulegnie deformacji. Wkręty tarasowe Spax to najlepszy na trwały drewniany taras o dużych walorach użytkowych i estetycznych.