home Przemysł Woreczki niezbędne podczas biwaków

Woreczki niezbędne podczas biwaków

Nie da się ukryć, że woreczki strunowe używane są praktycznie wszędzie. Sklepy wykorzystują je do wysyłania drobnych elementów, w biurach chowa się w nich zszywki oraz spinacze, w domach zaś służą one do segregacji drobnych przedmiotów, takich jak guziki, monety, biżuteria, czy też śrubki. Jedna torebka strunowa, a tak wiele zastosowań! To jednak nie wszystko. Zapoznaj się z poniższym tekstem i przekonaj się, dlaczego zawsze warto jest mieć taki woreczek podczas biwaku oraz pieszych wycieczek. 

Skutecznie chroni przed deszczem 

Pogody nie da się przewidzieć, co warto zawsze uwzględnić przed wyjazdem. Woreczki strunowe są w stanie zabezpieczyć przed zawilgoceniem:

  • dokumenty oraz pieniądze, 
  • telefon oraz inną elektronikę, 
  • lekarstwa i suchy prowiant. 

Używane zamiast reklamówek 

Reklamówki zawsze podczas wyjazdów służą jako worki, w których chowa się różne rzeczy, np. kosmetyki. Mają one jednak wadę: bardzo szybko się drą. Woreczki strunowe znacznie bardziej odporne są na tego typu uszkodzenia, gdyż wykonane zostały z folii LDPE. Również w przeciwieństwie do tradycyjnych reklamówek zajmują one o wiele mniej miejsca. 

Zabezpieczenie przed mrówkami 

Mrówki na wyjazdach to coś naturalnego. Zjawiają się one zawsze w momencie, kiedy wyjmie się jedzenie. Gdy w opakowaniu zostaną jakieś ciastka albo inne przekąski, to warto jest je gdzieś schować. Woreczki strunowe świetnie spiszą się w takich sytuacjach. Można mieć pewność, że tak zabezpieczony prowiant nie zostanie nawet tknięty przez dzikich mieszkańców lasów, pól, czy też górskich dolin.