home Technologie Solidnie wykonane karty plastikowe

Solidnie wykonane karty plastikowe

Plastikowe karty mają ogromne możliwości wykorzystania. Producent kart plastikowych specjalizuje się więc w produkcji bardzo różnych rodzajów kart. Zobaczmy, jakie rodzaje kart plastikowych można zamówić prosto u producenta.

Karty plastikowe od producenta

Producent kart plastikowych wychodząc naprzeciw oczekiwaniom bardzo różnych grup klientów, jest w stanie wykonać bardzo różne rodzaje kart plastikowych. Klienci, którzy zdecydują się skorzystać z bogatej oferty, którą przygotował producent kart plastikowych mają możliwość zamówienia następujących rodzajów kart:

  • chipowych;
  • magnetycznych;
  • z kodem kreskowym;
  • zbliżeniowych.

Istnieje możliwość zamówienia również przezroczystych wizytówek PCV. Jak widać oferta jest naprawdę bardzo szeroka. Jeśli chodzi o karty z kodem kreskowym, to klienci mają do wyboru różne typy kodów pozwalające na zakodowanie zróżnicowanej ilości informacji. W przypadku kart magnetycznych nośnikiem danych jest pasek magnetyczny.

Ogólna charakterystyka kart plastikowych

Karty plastikowe od producenta produkowane są w standardzie ISO nr 7810 lub nr 7811. Zgodnie z tym klienci mogą zamówić karty plastikowe, których wymiary będą wynosiły 85.47-85.72 mm x 53.20-54.03 mm. Standardowa grubość kart to 0,76 mm. Na karcie może zostać umieszczony pasek do podpisu; możliwe jest także wytłaczanie na nich napisów. Producent przygotował bardzo szeroką ofertę, składa się na nią nie tylko produkcja, ale także projektowanie kart. O cenie decyduje między innymi nakład. Z oferty mogą skorzystać osoby indywidualne i klienci biznesowi.