home Przemysł Polipropylenowe taśmy do pakowania

Polipropylenowe taśmy do pakowania

Podczas pakowania, magazynowania i transportu towarów niezwykle przydają się polipropylenowe taśmy. Są one łatwo dostępne, a przy tym nie kosztują wiele.

Zalety taśm polipropylenowych

Wysokiej jakości taśmy polipropylenowe produkowane są z czystego polipropylenu. Oznacza to, że bez obaw mogą być używane do pakowania w maszynach pakujących. Nie wydzielają się z nich bowiem metale ciężkie. Taśmy polipropylenowe, które odznaczają się wysoką jakością są też wytrzymałe na uszkodzenie mechaniczne.

Trzeba włożyć niemało wysiłku w zerwanie czy rozdarcie takiej taśmy. Taśma polipropylenowa jest odporna także na warunki pogodowe i wilgoć. Klienci docenią też to, że taśma polipropylenowa doskonale sprawdzi się jako nośnik reklamy. Z powodzeniem można umieszczać na niej kolorowe nadruki.

Jakie jest zastosowanie taśm polipropylenowych?

W sprzedaży znajdują się polipropylenowe taśmy w różnych długościach i o bardzo różnej szerokości. Najwęższa taśma polipropylenowa ma szerokość 7 mm. Dostępna jest także taśma spinająca o szerokości 52 mm. Każdy może więc wybrać taśmę, która najlepiej spełni jego oczekiwania i potrzeby.

Taśma spinająca ma bardzo szerokie zastosowanie. Taśma spinająca sprawdzi się do zabezpieczania nie tylko paczek przeznaczonych do wysyłki. Taśma PP jest niezbędna także do zabezpieczania towarów umieszczonych na paletach. Taśma PP dostępna jest w kolorze białym, niebieskim, różowym, zielonym. Najbardziej popularna jest czarna taśma PP. Taśmy polipropylenowe dostępne są w atrakcyjnej cenie.