home Przemysł Nowoczesne hale przemysłowe

Nowoczesne hale przemysłowe

Hale przemysłowe są świetną alternatywą dla hal wznoszonych z cegły czy pustaków. Na ich budowę z uwagi na atrakcyjną cenę decyduje się coraz więcej osób. Ich producenci chętnie wykorzystują nowoczesne materiały, takie jak na przykład płyty warstwowe.

Jakie zalety ma ten materiał?

Zaletą płyt warstwowych są między innymi wysokie parametry termoizolacyjne i szerokie możliwości wykorzystania. Materiał ten może zostać użyty do obudowy ścian i dachów hal stalowych oraz ścian hal namiotowych. Dzięki temu producenci mogą oferować hale z płyty warstwowej na potrzeby bardzo różnych firm i przedsiębiorstw. Hale z płyty warstwowej są odporne na wilgoć. Dzięki temu mogą służyć w świetnym stanie przez wiele lat. Hale z płyty warstwowej mają nie tylko duże walory użytkowe, ale także estetyczne. Hale z płyty obornickiej zimą chronią przed zimnem, latem przed upałami. Nic dziwnego, że hale z płyty obornickiej chętnie kupują rolnicy, którzy chcą poszerzyć swoje stada krów czy świń. Hale z płyty obornickiej mogą być wykorzystywane również jako magazyny.

Nie tylko dla przemysłu

Hale namiotowe, w których jednym z materiałów konstrukcyjnych jest płyta obornicka mogą być wykorzystywane nie tylko w przemyśle czy rolnictwie. Hale namiotowe sprawdzą się także jako miejskie lodowisko, hale sportowe, ujeżdżalnie koni. Możliwości ich wykorzystania jest naprawdę mnóstwo. Jedną z największych zalet jest to, że hale namiotowe wznosi się szybko, a koszt budowy jest bardzo atrakcyjny. Hale namiotowe mogą być obiektami tymczasowymi lub stałymi. W pierwszym przypadku odpadają formalności urzędowe. W drugim na budowę hali niezbędne jest pozwolenie.