home Nieruchomości Jeżyce – dzielnica warta zamieszkania

Jeżyce – dzielnica warta zamieszkania

Stolica Wielkopolski skupia na sobie uwagę wielu ludzi. Mieszkańcom oferuje ona uniwersytety, bogate życie kulturalne oraz liczne rozrywki. Nic więc dziwnego, że mieszkania Poznań Jeżyce tak chętnie brane są pod uwagę, podczas poszukiwania swoich własnych, wymarzonych czterech kątów. Pod jakimi względami okolica ta może jeszcze zachwycić? 

Atrakcyjna lokalizacja w Poznaniu 

Oferowane przez deweloperów mieszkania Poznań Jeżyce to gwarancja atrakcyjnej oraz tętniącej życiem okolicy, która znajduje się zaledwie 10 minut drogi tramwajem od Starego Rynku. Dostępny w tej części miasta Rynek Jeżycki i jego okolice, na które składają się atrakcyjne wizualnie kamienice, zachęcają do spacerów i poznawania miasta.

Uwadze nie mogą również umknąć liczne skwery oraz połacie zieleni wraz z placami zabaw, o których nie zapominają deweloperzy, projektując nowe osiedla. Mieszkania Poznań w tej okolicy to ponadto lokale usługowe oraz oferujące kulturę, z których idąc pieszo można szybko trafić do Teatru Nowego im. T. Łomnickiego, czy też kina Rialto, nie wspominając już o licznych restauracjach, lodziarniach, czy też sklepach

Dobrze zorganizowana komunikacja miejska 

Przeglądając mieszkania Poznań Jeżyce należy zwrócić również uwagę na jeden z bardziej istotnych aspektów, jakim jest komunikacja miejska, która w tej dzielnicy spisuje się na medal. Liczne przystanki autobusowe, tak samo jak i tramwajowe, pozwalają dostać się praktycznie w każde miejsce w mieście. Dzięki temu nie trzeba posiadać własnego samochodu, by w pełni być mobilnym.