home Handel Jaki uchwyt kupić?

Jaki uchwyt kupić?

Jeśli lubisz słuchać muzyki podczas jazdy, inwestowanie w uchwyt na telefon do samochodu jest jedną z najlepszych decyzji. Wystarczy uniwersalny uchwyt na telefon do samochodu na którym zamontujemy urządzenie i można natychmiast odtwarzać lub przełączać muzykę jednym naciśnięciem przycisku na kierownicy. Uchwyt do telefon ma też inne zalety ale powinien być zamontowany właściwie

Zasady montowania uchwytu

Magnetyczny uchwyt na telefon do samochodu powinien być przymocowany w centralnym miejscu w samochodzie, powinien znajdować się w zasięgu kierowcy, a także być łatwy do zamocowania w wielu miejscach w samochodzie i pasować do modelu używanego telefonu.

Uchwyty zamontowane na przedniej szybie

Uchwyty zamontowane na przedniej szybie samochodu, oprócz oczywistej zalety możliwego zamocowania w każdym modelu samochodu, mają trzy główne wady.

Po pierwsze, mniej więcej ograniczają pole widzenia kierowcy. Jest to tak poważne, że niektóre kraje i stany zabroniły używania tego typu posiadaczy. Ponadto w wielu samochodach przednia szyba znajduje się dość daleko od zasięgu kierowcy, co oznacza, że kierowca musi pochylać się do przodu i sięgać ponad deskę rozdzielczą za każdym razem, gdy umieszcza telefon w uchwycie. Spróbuj tego, siedząc na głębokim i wygodnym siedzeniu. Co więcej – przyssawki bardzo łatwo się odklejają, a guma, z której z czasem się kruszą, pod wpływem światła słonecznego. Dużo zależy też od jakości samego uchwytu i jego konstrukcji. Im wyższa jakość, tym mniejsze ryzyko, że uchwyt odklei się i tym samym przestanie być funkcjonalny.