home Motoryzacja Duże transporty – sprawdzone pojazdy

Duże transporty – sprawdzone pojazdy

Utrzymanie auta dostawczego wiąże się z dużymi kosztami, na które nie wszystkie firmy mogą sobie pozwolić. Wynajem samochodów dostawczych Łódź to rozwiązanie, które umożliwia uporać się z tą kwestią.

Działalności, które oferują tego typu usługi, muszą zadbać o takie kwestie, jak ubezpieczenia, przeglądy, czy też naprawy jakichś usterek. Nic więc dziwnego, że coraz więcej osób decyduje się na kilkudniowy wynajem aut dostawczych. Na jaki typ pojazdów można się natknąć?

Duże gabaryty to nie problem 

Nie da opisać się spektrum produktów, które każdego dnia są transportowane z różnorodnych zakładów. Każda wypożyczalnia samochodów dostawczych w Łodzi, aby móc sprostać oczekiwaniom właścicieli wielu branży, w swojej flocie powinna posiadać między innymi: 

  • lawety przeznaczone do transportu samochodów (uszkodzonych i rozbitych),
  • odpowiednio przystosowane skrzynie z dołączoną plandeką (idealne rozwiązanie w przypadku dużych rozmiarowo wyrobów),
  • nowoczesne kontenery wyposażone w windy do łatwego załadunku, jak i rozładunku. 
  • busy oraz blaszane furgony. 

Transport na długie dystanse 

Jeżeli dystans, który musi pokonać wypożyczony samochód dostawczy z Łodzi, jest znaczny, należy w takim przypadku zdecydować się na wóz, przystosowany do tego typu tras. Idealnie w tym przypadku sprawdzi się chociażby taki pojazd z kabiną sypialną, świetnie sprawdzający się do transportu międzynarodowego. Sprawdzony wynajem samochodów dostawczych Łódź umożliwia wynajęcie auta na określoną ilość dni. Im dłużej, tym niższe koszty, co tylko zachęca do zapoznania się z taką ofertą.