home Usługi Dlaczego warto wybrać hale namiotowe?

Dlaczego warto wybrać hale namiotowe?

Hale przemysłowe dostępne są na rynku już od dłuższego czasu. Wśród rozwiązań, które proponują ich najwięksi producenci są także hale z płyty warstwowej.

Na czym polega to rozwiązanie?

Hale z płyty warstwowej to rozwiązanie, które warto wybrać w sytuacji, gdy liczy się krótki czas budowy. Hale z płyty warstwowej można wznieść w bardzo krótkim czasie. Ale nie jest to ich jedyna zaleta. Hale z płyty obornickiej są nie tylko szybkie w budowie, ale także tanie zarówno w budowie jak i eksploatacji. Płyta obornicka ma tę zaletę, że jest stosunkowo tanim materiałem budowlanym, ale ma wysokie parametry techniczne. Hale z płyty obornickiej mogą być użytkowane przez cały rok, gdyż jedną z zalet płyty są doskonałe parametry termoizolacyjne, hale chronią zarówno przed niskimi, jak i wysokimi temperaturami.

Jakie jest zastosowanie hal z płyty warstwowej?

Doskonałe właściwości termoizolacyjne sprawiają, że hale z płyty obornickiej mają mnóstwo zastosowań. Płyty obornickie są odporne na wilgoć. Są więc wykorzystywane między innymi na ocieplane hale namiotowe wykorzystywane w wielu działach gospodarki. Hale namiotowe, które zostały zbudowane z płyt obornickich bardzo chętnie wykorzystywane są jako powierzchnie magazynowe do przechowywania towarów, które, którym szkodzi wilgotne powietrze i wahania temperatur. Hale namiotowe wykonane z płyty warstwowej są chętnie kupowane między innymi przez rolników. Sprawdzają się między innymi jako obory dla trzody chlewnej oraz obory dla bydła rzeźnego i krów mlecznych. Hale namiotowe z płyt warstwowych można przeznaczyć także na działalność usługową albo produkcyjną.