Jakie karty plastikowe można zamówić?

31 maja 2019 By Redakcja

Jakie karty plastikowe można zamówić?

Dostawca kart plastikowych specjalizuje się w produkcji bardzo różnych rodzajów kart. Dzięki temu z oferty, którą przygotował dostawca kart plastikowych może skorzystać szersze grono bardzo różnych klientów. Dostawca kart plastikowych kieruje swoją ofertę zarówno do klientów biznesowych jak i indywidualnych.

Różnorodne rodzaje kart do wyboru

Karty plastikowe od producenta to bardzo szeroki wybór różnego rodzaju kart. Karty plastikowe od producenta, które można zamówić to:

  • karty z kodem kreskowym;
  • karty magnetyczne;
  • karty chipowe;
  • karty zbliżeniowe. 

Istnieje możliwość zamówienia również wizytówek przezroczystych wykonanych z PCV. Jednocześnie dostawca to producent kart plastikowych. Producent identyfikatorów plastikowych oferuje możliwość wykonania wysokiej jakości identyfikatorów. Identyfikatory, które oferuje producent identyfikatorów plastikowych są wyjątkowo trwałe. Zarówno identyfikatory jak i karty plastikowe od producenta można wykorzystywać bardzo długo.

Jak powstają karty?

Karty plastikowe produkowane są zgodnie z normą ISO numer 7810 oraz z normą ISO numer 7811. Wszystkie rodzaje kart oraz identyfikatory produkowane są z polichlorku winylu. Jest to materiał, który składa się z kilku warstw folii PCV, dzięki temu karty mogą być bardzo trwałe. Aby trwały był także nadruk na kartach, pokrywa się je warstwą laminatu. W efekcie każda karta jest bardzo wysokiej jakości. Wszystkich zainteresowanych odsyłamy do naszego wcześniejszego tekstu poświęconego szerzej kartom plastikowym.

COMMENTS

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *